Nasz zespóŁ
d

DONATA

Donata to ja – założycielka biura i prezes zarządu w jednym … Czuwam nad całokształtem pracy, aczkolwiek temat zwierzchnictwa odsuwam na dalszy plan. Darzę swój zespół ogromnym zaufaniem, twierdząc , że Biuro to nasze wspólne „dziecko” . Po 13 latach spędzonych w Administracji Skarbowej , przeszłam na drugą stronę barykady i nie żałuję. Zawsze chciałam pracować z ludźmi i dla ludzi, ale bardziej w charakterze pomagania komuś, aniżeli kontrolowania kogoś. Nie przypadkowy był również wybór nazewnictwa mojego biura, w dosłownym tłumaczeniu VadeMecum to :”pójdź ze mną” …
Mam nadzieję, że decydując się na współpracę z nami oraz powierzenie nam najskrytszych tajemnic liczbowych będzie satysfakcjonującym posunięciem dla obu stron .

ANNA

Anna – księgowa ceniona przez szefa jak i klientów przede wszystkim za szybkość i dokładność . Jej precyzyjne oko wychwyci każde niedociągnięcie na fakturze. Ania pomimo braku doświadczenia w dziedzinie księgowej, dzięki swojej ambicji szybko opanowała spory zakres wiedzy z dziedziny podatków. Natomiast jej pogodne i życzliwe usposobienie stało się bezspornym i cennym atutem biura w bezpośrednim kontakcie z klientem , jeśli do nas zadzwonisz to właśnie Ania odbierze telefon i udzieli Ci fachowej pomocy.

A
n

NATALIA

Natalia – to najmłodszy stażem ”nabytek” naszego biura, który okazał się przysłowiowym strzałem w 10-kę . Szybko się uczy i nie boi się tego co dotąd nieznane . W krótkim czasie stała się się naszą biurową kadrową i specjalistką tematyki ubezpieczeń społecznych. Rzeczowa, skrupulatna i skupiona na tym co robi , to jej bezsporne atuty . Pomimo jej krótkiego stażu w księgowości i młodego wieku ma niekwestionowane predyspozycje , aby w przyszłości zostać Księgową przez duże ”K” .

IZABELA

Izabela – to samodzielna księgowa z długoletnim stażem i z certyfikatem księgowym. Specjalizuje się głównie w spółkach prawa handlowego. Spory zakres wiedzy jak i doświadczenia oraz niezaprzeczalne poczucie humoru sprawia, że szybko i sprawnie poradzi sobie z każdym problemem księgowym i rozładuje napiętą atmosferę, która na szczęście w naszym biurze pojawia się sporadycznie. Praktycznie całe życie zawodowe Izabeli związane jest tylko i wyłącznie z księgowością, także w miarę upływu czasu można zdecydowanie powiedzieć że lata spędzone na stanowisku księgowej bezdyskusyjnie procentują…. Co … widać, czuć i słychać …

I